Ekspansja Wizz Aira w Turcji. 11 nowych połączeń, w tym kilka do Stambułu

Zgodnie z informacją przekazaną przez węgierskie linie lotnicze, w nadchodzącym sezonie letnim uruchomią one 11 połączeń do Stambułu, Antalyi i Dalaman w Turcji. Większość z nich będzie realizowana z Londynu i Budapesztu.

Foto: Даниїл Кишковар/ Unsplash

Jak wynika z zaktualizowanej siatki Wizz Aira, już od marca zyska on nowe trasy. Jako pierwsze – 26 marca zostanie uruchomione połączenie z Londynu-Gatwick do Antalyi z czterema rotacjami w tygodniu. Z kolei od 28 marca realizowane będą codziennie rejsy ze Stambułu do portów Londyn-Luton i Londyn-Gatwick, a od 31 marca do Budapesztu.

W następnym miesiącu zostanie zainaugurowane połączenie z Jassy w Rumunii do Stambułu. Pierwszy lot obędzie się 4 kwietnia. Ponad miesiąc później, bo 18 maja do siatki lotniska Kluż-Napoka w Rumunii zawita Antalya. Kolejnymi trasami, które zostaną uruchomione przez Wizz Aira będzie Bukareszt – Antalya (od 19 maja), Londyn-Gatwick – Dalaman (23 maja), a także Budapeszt-Antalya (od 24 maja).

Jako ostatnie w siatce Wizz Aira pojawią się połączenia z Abu Dhabi do Antalyi (od 1 czerwca) oraz z Debreczyna również do Antalyi (10 czerwca)

Bilety na połączenia można już kupić na stronie węgierskiego przewoźnika.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.