Egipt w zimowej siatce bydgoskiego lotniska

Touroperator Coral Travel Poland ogłosił nowy kierunek z wylotem z Portu Lotniczego Bydgoszcz, umożliwiając podróżnych z regionu Kujawsko-Pomorskiego podróż do egipskiej Marsa Alam.

Marsa Alam, foto: Youhana Nassif/ Unsplash

Decyzja o wprowadzeniu tego kierunku świadczy o rosnącym zainteresowaniu podróżnych regionu Kujawsko-Pomorskiego możliwością bezpośrednich lotów do popularnych destynacji w trakcie sezonu zimowego. Nowa oferta umożliwi podróżującym wygodne i szybkie połączenie z Bydgoszczy do jednego z najbardziej atrakcyjnych egipskich kurortów.

Czartery z Bydgoszczy do Marsa Alam

Podróżujący z Bydgoszczy będą mieli okazję skorzystać z bezpośrednich lotów do egipskiego kurortu dzięki nowej ofercie Coral Travel Poland. Marsa Alam, znany ze swoich pięknych plaż i doskonałych warunków do nurkowania, stanie się dostępny dla pasażerów już od 24 grudnia.

Loty do Marsa Alam będą realizowane przez cały sezon zimowy, odbywając się regularnie w każdy wtorek. Dzięki temu podróżni z regionu będą mieli możliwość spędzenia zimowych miesięcy w cieplejszych klimatach i odkrycia uroków egipskiego wybrzeża Morza Czerwonego.

Źródło: coraltravel.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.