Dwie nowe trasy z Polski na lato dokłada Ryanair

Dubaj 2022, pomocnik planowania – KLIKNIJ, aby włączyć

Ryanair dodał do swojego systemu rezerwacyjnego kolejne, nowe trasy z Polski. W sezonie letnim będziemy mogli polecieć z Modlina do Kowna na Litwie i z Wrocławia do Turynu. Samoloty będą kursować na tych trasach dwa razy w tygodniu.

Fot: Lech_Darski, wikimedia commons

Nowa, letnia siatka połączeń z Polski linii Ryanair zdecydowanie powinna zadowalać pasażerów. Nowe trasy krajowe, przywrócone długo oczekiwane połączenie z Krakowa do Berlina, a teraz dwie kolejne trasy, tym razem z Warszawy i Wrocławia.

Z Wrocławia będziemy mogli dolecieć do Turynu, połączenie wystartuje już 2 maja. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki. Czas przelotu będzie wynosić około 2 godziny. Ostatni lot na tej trasie zaplanowano na ten moment na 28 października.

Warszawa zyska bardzo ciekawe połączenie do drugiego największego miasta Litwy, Kowna.
Samoloty będą latać na tej trasie dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki. Przelot z miasta do miasta powinien potrwać lekko ponad godzinę. Ta trasa to idealna okazja na weekendowy city break do miasta, które skrywa w sobie wiele uroku.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.