W Dubaju będą fajerwerki codziennie aż 46 dni pod rząd!

Dubaj doskonale wie, jak urządzać pokaz fajerwerków i mało miast potrafi mu w tej dziedzinie dorównać. Już od 15 grudnia turyści i mieszkańcy będą mogli podziwiać wspaniałe pokazy, które nie będą trwały tylko chwili, ale będą się powtarzać przez kolejne 46 dni! W jakich miejscach i o której będą się odbywać pokazy fajerwerków w Dubaju?

To, że Dubaj wie jak organizować pokazy fajerwerków, jest dość oczywiste. Jeśli ktoś ma co do tego wątpliwości, zapraszam do obejrzenia tego filmiku z Pokazu Fajerwerków pod Burj Khalifa!

Tym razem Dubaj przygotował dla mieszkańców i turystów serię pokazów fajerwerków, która będzie trwać łącznie przez 46 dni.

Noc w noc niebo ma być rozświetlone kolorami i iskrami w sześciu miejscach, co daje nam sumę 276 pokazów w zaledwie 46 dni!

Z jakiej okazji organizowany jest tak ogromny pokaz pirotechniki? Pokazy fajerwerków odbywają się w ramach Dubai Shopping Festival i rozpoczną się w czwartek 15 grudnia o godzinie 21:00.

Sześć lokalizacji, w których będziecie mogli zobaczyć fajerwerki to (po kliknięciu będzie mogli zobaczyć lokalizację na mapie):

Pokaz inauguracyjny odbędzie się na terenie Dubai Shopping Festival, 15 grudnia o 21:00. Po pokazie inauguracyjnym, reszta pokazów odbywać się będzie od 16 grudnia do 29 stycznia i będą się rozpoczynać (zależnie od lokalizacji) o 20:30 albo o 21:00.

Źródło/ Zdjęcie w tle: Mo, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.