Dubaj: pokaz dronów na Marinie powraca!

Spektakularne pokazy dronów, rozświetlające nocne niebo Dubaju powracają na Dubai Marine oraz Bluewaters Island. Wydarzenie będzie odbywać się codziennie od 10 grudnia 2023 r. do 14 stycznia 2024 r. w ramach corocznego Dubai Shopping Festival.

Foto: Visit Dubai

Dubaj szykuje się do powrotu pokazów dronów na terenie Dubai Mariny oraz Bluewaters Island. Planowane na okres od 10 grudnia 2023 r. do 14 stycznia 2024 r., widowisko będzie jednym z wyjątkowych punktów programu Dubai Shopping Festival.

Kieruj się TUTAJ, aby mieć najlepszy widok.

Dubai Shopping Festival to wydarzenie trwające kilkadziesiąt dni, które przyciąga nie tylko miłośników zakupów, ale również poszukiwaczy wrażeń. Festiwal ten to nie tylko okazja do zakupów, ale także czas na koncerty, festiwale, a także szereg atrakcji takich jak konkursy i loterie.

Podczas tegorocznej edycji Dubai Shopping Festival, jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń będzie powrót pokazów dronów, które w zeszłym roku zachwyciły widzów 800 elementami wizualnymi.

W 2023 pokazy dronów odbywają się codziennie w godzinach 20:00 oraz 22:00.

Źródło: visitdubai.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.