Dubaj najlepszym kierunkiem podróży na świecie według portalu Tripadvisor

Dubaj świętuje kolejne zwycięstwo w plebiscycie Travellers’ Choice Awards serwisu Tripadvisor. Po raz trzeci z rzędu zyskał miano najlepszego kierunku podróży na świecie.

Foto: Aleksandar Pasaric/ Pexels

W prestiżowym plebiscycie Travellers’ Choice Awards 2024, prowadzonym przez Tripadvisor, Dubaj odniósł triumf w kategorii najlepszego miejsca na świecie do odwiedzenia, stając się jedynym miastem, które zdobyło to wyróżnienie przez trzy kolejne lata. Informację o zwycięstwie potwierdził Szejk Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum, książę koronny Dubaju i przewodniczący Rady Wykonawczej Dubaju.

Zwycięzcy nagrody Travellers’ Choice Awards zostali wyłonieni na podstawie ocen i recenzji użytkowników Tripadvisor w wielu kategoriach, w tym zakwaterowanie, restauracje i atrakcje. Okres oceny obejmował 12 miesięcy, od października 2022 roku do września 2023 roku.

Dubaj, niezmiennie zachwycający swoją architekturą, ofertą rozrywkową i atrakcjami, ponownie zdobył uznanie turystów za wyjątkową jakość i różnorodność. To miasto stało się niekwestionowanym liderem w podróżach, zdobywając serca turystów z wielu krajów świata.

Źródło: gulfnews.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.