Dubaj: Global Village zostanie ponownie otwarte!

Park rozrywki w Dubaju – Global Village – szykuje się do ponownego otwarcia na sezon 2023/24, przynosząc podróżującym jeszcze więcej rozrywki, kultury i niezapomnianych doświadczeń.

Global Village Dubai, foto: Syed Ali/ Flickr

Warto zaznaczyć w swoich kalendarzach datę 18 października, ponieważ właśnie tego dnia Global Village zostanie otwarte dla odwiedzających. To początek sezonu, który potrwa aż do 28 kwietnia 2024 roku. To doskonała okazja, aby cieszyć się długimi wieczorami pełnymi atrakcji i zabawy.

Global Village znane jest z tego, że oferuje bogactwo atrakcji dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Od egzotycznych zakupów i unikalnych pamiątek po różnorodne kulinaria, ten park rozrywki ma wiele do zaoferowania. Odwiedzający będą mieli okazję podziwiać 27 pawilonów reprezentujących różne kraje i kultury, a także poznać dziedzictwo Emiratów.

Global Village otwiera swoje bramy o godzinie 16:00, dając odwiedzającym wystarczająco dużo czasu na cieszenie się atrakcjami przez wieczór i noc. Park zamyka się o północy.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.