Dubaj: Emirates przywracają program zniżek oparty na karcie pokładowej

Linie lotnicze Emirates ogłosiły przywrócenie programu zniżek związanych z kartami pokładowymi. Ta innowacyjna oferta umożliwia podróżnym korzystanie z atrakcyjnych rabatów w różnych miejscach i atrakcjach w mieście, wystarczy tylko okazać kartę pokładową.

Foto: Will Waters/ Unsplash

Karta pokładowa, która może przyjąć postać zarówno cyfrową, jak i papierową, będzie uprawniała do korzystania z rabatów w okresie od 1 listopada 2023 r. do 31 marca 2024 r. Promocja ta ma na celu zachęcenie gości linii Emirates do wydawania większych kwot podczas swojego pobytu w Dubaju, a jednocześnie wspieranie lokalnej gospodarki.

Pasażerowie linii lotniczych Emirates będą mieli okazję korzystać z atrakcyjnych zniżek w wielu punktach sprzedaży detalicznej, restauracjach oraz różnego rodzaju obiektach rekreacyjnych rozlokowanych na terenie całego miasta. Oferta ta obejmuje popularne atrakcje turystyczne, takie jak Burj Khalifa, Atlantis Aquaventure, a także wyjątkowe sesje relaksacyjne w Mandara Spa i Sofitel Spa.

Program zniżek oparty na prezentacji karty pokładowej to doskonała okazja dla pasażerów linii Emirates, aby czerpać korzyści z licznych udogodnień i atrakcji Dubaju. Odwiedzając te wyjątkowe miejsca zyskają szansę na oszczędności i jeszcze bardziej udane doświadczenia podczas swojego pobytu w Dubaju.

Źródło: simpleflying.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.