Dubai Boat Show 2024 już niebawem!

Już niebawem rozpocznie się jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży żeglarskiej na Bliskim Wschodzie – Dubai Boat Show 2024. Targi, które od lat przyciągają uwagę miłośników luksusu i morskich przygód, odbędą się w dniach od 28 lutego do 3 marca w Dubai Marina.

Foto: Dubai Boat Show

Dubai Boat Show to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na mapie międzynarodowych targów jachtów. Odbywające się co roku, przyciągają rzesze entuzjastów morskich przygód, entuzjastów luksusu oraz przedstawicieli branży żeglarskiej z całego świata.

Zeszłoroczne targi Dubai Boat Show przyciągnęły ponad 30 000 odwiedzających oraz ponad 200 jachtów. Wydarzenie to nie tylko okazja do podziwiania luksusowych jachtów, ale także możliwość zwiedzenia luksusowych sklepów detalicznych prezentujących ekskluzywne zegarki, supersamochody oraz dzieła sztuki.

Targi Dubai Boat Show 2024 odbędą się w dniach od 28 lutego do 3 marca. Codziennie impreza będzie trwać od godziny 15:00 do 20:00, z wyjątkiem 1 i 2 marca, kiedy to czas trwania targów zostanie wydłużony do godziny 21:00.

Źródło: boatshowdubai.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.