Duathlon na lotnisku w Gdańsku i nagroda w postaci biletów lotniczych

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

W nocy z 21 na 22 maja na terenie Airport City Gdańsk zostanie zorganizowany Duathlon, czyli bieg połączony z kolarstwem. Osoby biorące udział w wydarzeniu wezmą udział w losowaniu darmowych biletów do jednego z europejskich miast.

Fot: Lotnisko w Gdańsku/ Mariusz Nasieniewski/ Źródło

Już w maju sportowcy, a zarazem prawdziwi podróżnicy mają świetną okazję sprawdzić się fizycznie i zyskać możliwość wygrania darmowych biletów lotniczych. W nocy z 21 na 22 maja na lotnisku w Gdańsku odbędzie się Duathlon. Jego trasa będzie przebiegała przez drogę kołowania i drogę startową gdańskiego lotniska.

Na czym ma polegać Duathlon? To połączenie biegu i jazdy na rowerze w jedną konkurencję szybkościową. W zawodach na początek trzeba będzie pokonać 5 kilometrów biegiem, następnie 15 kilometrów na rowerze i na sam koniec przebiec ostatnie 2,5 kilometra.

Każda osoba, która ukończy zawody, weźmie udział w losowaniu biletów lotniczych (tam i z powrotem) do dowolnego miasta Europy. Lot będzie musiał się odbyć liniami Wizz Air z gdańskiego lotniska. Do wygrania będą dwa vouchery na bilety. Żeby wziąć udział w losowaniu, trzeba będzie ukończyć Duathlon, wrzucić do specjalnej urny kupon ze swoim numerem startowym i odpowiedzieć na trzy krótkie pytania na temat lotniska w Gdańsku. Organizator zapewnia, że pytania mają być łatwe, trzymamy za słowo!

Na nocy Duathlon w Gdańsku można zapisać się ➡ TUTAJ.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.