Dom Harry’ego Pottera do wynajęcia na Airbnb

To prawdziwa gratka dla fanów serii o młodym czarodzieju. Domostwo z książkowego (i filmowego) Godric’s Hollow, gdzie wraz z rodzicami mieszkał Harry Potter trafiło do oferty serwisu Airbnb. 

Zdjęcia: Airbnb

Budynek, który w ostatniej części serii filmowej – Insygniach Śmierci – był odpowiednikiem domu Potterów znajduje się we wsi Lavenham położonej około 100 kilometrów od Londynu. De Vere House jest jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji Wielkiej Brytanii. 

Do wynajęcia są 2 pokoje dwuosobowe – każdy z własną łazienką, telewizorem i wi-fi. Podróżni mogą również korzystać  z salon z kominkiem, ogrodu i tarasu. Nocleg jest jednak dedykowany wyłącznie gościom pełnoletnim. Obiekt nie jest także przystosowany dla osób niepełnosprawnych. 

Ze względu na ogromne zainteresowanie, najbliższe wolne terminy wynajmu wypadają dopiero w lutym 2020 roku. Cena za noc to koszt rzędu 120 funtów (około 600 złotych). Właściciele zapewniają full English breakfast. Zarezerwować możesz tutaj, a zniżkę w wysokości 138 zł otrzymasz tutaj.

Źródło: Rzeczpospolita

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.