Darmowy bilet do Atlantis Aquaventure: co zrobić, aby cieszyć się wodnym szaleństwem za półdarmo?

Aquapark Atlantis Aquaventures szykuje dla swoich gości nową akcję z urodzinami w tle. Wszyscy solenizanci mają okazję zdobyć darmowe wejście na teren kompleksu lub roczny karnet uprawniający do 50-procentowej zniżki. Jakie są warunki promocji?

Zdjęcie: materiały prasowe

Regulamin akcji przewiduje wybór jednej z opcji – darmowych wejściówek dla osoby mającej urodziny lub roczny karnet -50% z jedną osobą towarzyszącą. 

Jak zaznaczają sami organizatorzy, wejściówki są jednokrotne, a sama wizyta w aquaparku jest uzależniona od dostępności obiektu. Co istotne, darmowy wstęp pozbawiony jest jakichkolwiek bonusów, czy dodatków już na terenie kompleksu (np. posiłków). Nie uprawnia również do odwiedzin akwarium Lost Chambers. Data ważności to 6 dni od momentu rejestracji (a więc od daty Waszych urodzin). 

Jeśli chodzi o karnet -50%, jest on alternatywą dla darmowych wejściówek na jeden dzień. Obowiązują one osobę, która zarejestrowała swoje urodziny w bazie danych parku oraz jedną osobę towarzyszącą. Aby nasz towarzysz lub towarzyszka był/ ła objęta karnetem, płatność za dwójkę wejście musi zostać uiszczona jednym przelewem. 

Uwagi

Przed wejściem na obiekt należy okazać ORYGINAŁ dokumentu potwierdzającego wiek i dane osobowe (np. paszport). 

Dzieciom do 12 roku życia musi towarzyszyć osoba dorosła. 

Oferty urodzinowej nie można łączyć z innymi promocjami. 

Karnet, jak i wejściówka nie podlegają zwrotom, nie mogą zostać odsprzedane lub przypisane innej osobie. 

Zdjęcie: www.aquaventurebirthday.ae

Zdjęcie: tickets.atlantisaquaventure.ae

Zdjęcie: hubciowe bilety promocyjne

Opłacalność 

Pojawia się jednak pytanie – co lepiej wybrać, półroczny karnet czy darmową wejściówkę? Okazuje się, że standardowy bilet dla osoby dorosłej z możliwością wizyty w akwarium Lost Chambers i posiłkiem (czyli zestaw standardowy) to koszt rzędu dokładnie 341,61 zł (329.04 AED). Standardowy bilet dla dziecka to koszt rządu 288,22 zł (277, 62 AED). Jeśli dziecko ma więcej niż 120 cm, rodzic jest zobowiązany do zakupu biletu dla dorosłych, więc drugie tyle. 

Weźmy pod uwagę taki scenariusz: trzyosobowa rodzina (dwoje dorosłych i dziecko poniżej 120 cm) pojechała do Dubaju na urodziny taty. Nie zamierzają wracać w przeciągu najbliższego roku. Co im się bardziej opłaca? 

Okazuje się, że w takim wypadku lepiej wybrać darmową wejściówkę dla jednej osoby. Dlaczego?

Mama zapłaci 341,61 zł za siebie i 288,22 zł za dziecko. W sumie 629,83 zł. Haczyk polega na tym, że i tak w cenie biletu mamy i dziecka będzie wliczony posiłek oraz wejście na teren akwarium. W tym wypadku tylko tata musiałby dokupić obiad i ewentualną wejściówkę do akwarium. 

W przypadku półrocznej wejściówki tata zapłaci o połowę mniej, a więc 170,80 oraz tyle samo mama (jako osoba towarzysząca). Za dziecko zapłacą standardowe 288,22 zł. Cała suma to 629,82 zł, więc identycznie, jak w przypadku darmowej wejściówki dla jednej osoby. Oczywiście, należałoby doliczyć posiłek, ale już dla 2 osób, nie mówiąc o wejściówkach do akwarium. 

Alternatywy

Jeśli jednak nie macie urodzin, kalkulacje po cenach parku i tak mocno uderzają w Waszą kieszeń, albo po prostu szukacie lepszych okazji, warto skorzystać z ofert naszej hubciowej społeczności! Pod tym linkiem znajdziecie bilety w promocyjnej cenie już za 299 zł za osobę. Marzyliście kiedyś o karmieniu rekinów, zwiedzaniu panoramicznego akwarium lub 8-godzinnym szaleństwie na 30 zjeżdżalniach? Tak? Super! Wszystko to w cenie hubciowych biletów. Enjoy!

Źródło: www.aquaventurebirthday.ae

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.