Darmowe bilety kolejowe dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka

W związku z nadchodzącym Dniem Dziecka, PKP Intercity przygotowało wyjątkową ofertę dla najmłodszych podróżnych. Już 1 czerwca dzieci i młodzież do 16. roku życia będą mogły podróżować pociągami po całej Polsce zupełnie za darmo.

Foto: Dariusz Sieczkowski/ Flickr

PKP Intercity zachęca rodziny oraz opiekunów do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i spędzenia Dnia Dziecka w wyjątkowy sposób, podróżując pociągiem i tworząc niezapomniane wspomnienia.

Darmowe przejazdy pociągiem w Dniu Dziecka

Dzięki inicjatywie PKP Intercity, najmłodsi podróżni będą mieli okazję skorzystać z darmowych przejazdów pociągami, co stanowi doskonałą okazję do spędzenia Dnia Dziecka w podróży i odkrywania nowych miejsc w Polsce. Specjalna oferta, przygotowana z okazji Dnia Dziecka, obejmuje darmowe bilety kolejowe dla dzieci i młodzieży do 16. roku życia podróżujących w klasie 2 wszystkimi pociągami PKP Intercity.

Aby skorzystać z promocji, należy pobrać darmowy bilet na podróż. Dla pociągów kategorii EIP, bilety można odebrać w kasie biletowej, natomiast dla pozostałych połączeń możliwe jest także uzyskanie biletu u konduktora w pociągu. PKP Intercity zaznacza, że podczas kontroli biletowej, konieczne będzie okazanie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka, aby móc skorzystać z darmowej podróży. Jest to istotny warunek uczestnictwa w promocji.

Źródło: intercity.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.