Czarterowe loty z Polski na Langkawi

Wzrastająca popularność podróży do egzotycznych miejsc z Polski znalazła odzwierciedlenie w nowej ofercie biura podróży Itaka, które wprowadza bezpośrednie czarterowe loty na malowniczą wyspę Langkawi.

Langkawi, foto: Krishna Moorthy D/ Unsplash

Polacy wykazują coraz większe zainteresowanie podróżami do egzotycznych miejsc, czego efektem jest rosnąca liczba propozycji biur podróży. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, Itaka postanowiła wprowadzić nowość na polskim rynku – bezpośrednie czarterowe loty na malezyjską wyspę Langkawi.

Itaka uruchomi loty czarterowe na Langkawi

Od 8 listopada 2024 roku polscy turyści będą mieli możliwość skorzystania z bezpośrednich lotów na Langkawi, które będą realizowane raz w tygodniu aż do 13 marca 2025 roku. To doskonała okazja dla podróżnych poszukujących niezapomnianych doświadczeń w egzotycznych stronach Azji Południowo-Wschodniej.

Langkawi, położona na Morzu Andamańskim, zachwyca swoimi białymi plażami, turkusowymi wodami i bujną roślinnością. To raj dla miłośników aktywnego wypoczynku, w którym można podziwiać malownicze krajobrazy, odkrywać egzotyczną faunę i florę oraz delektować się lokalną kuchnią.

Źródło: itaka.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.