Czarterowe loty ze Szczecina do Austrii

Avanti Air ogłosiło uruchomienie nowych czarterowych połączeń, które połączą Szczecin z austriackimi miastami Graz i Linz. Ta inicjatywa, zrealizowana na zlecenie biura podróży Eurotours, otwiera nowe możliwości podróży dla mieszkańców Szczecina i okolic.

Foto: Andre Wadman/ Wikimedia

Rozkład lotów obejmie okres od 13 maja do 14 października 2024 roku, zapewniając mieszkańcom Szczecina dostęp do Grazu i Linzu. Czarterowe loty będą obsługiwane przez samolot Bombardier Dash-8, umożliwiając podróż raz w tygodniu.

Uruchomienie tych czarterowych połączeń otwiera nowe perspektywy dla osób zainteresowanych podróżami do Austrii. To również szansa na rozwinięcie turystyki międzyregionowej, dając podróżnym z Szczecina dostęp do nowych atrakcji i możliwości odkrywania kultury, tradycji oraz piękna austriackich miast.

Planujesz podróż ze Szczecina? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również ze Szczecina.

Źródło: pasazer.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.