Crypto.com ogłasza partnerstwo z Booking.com. Firma będzie oferować ekskluzywne zniżki

Platforma płatnicza Crypto.com nawiązała współpracę z Booking.com, aby zaoferować swoim użytkownikom 25 proc. zniżki na wszystkie rezerwacje noclegów dokonane za pomocą aplikacji.

Zdjęcie: Crypto.com

Według Booking.com osoby korzystające ze wspomnianej platformy mają zniżki na ponad 400 tys. obiektów. Dla użytkowników karty Visa istnieją dodatkowo bonusy. Osoby te mogą korzystać z 8 proc. zwrotu wszystkich wydatków podczas podróży, bezpłatnych wypłat z bankomatów na całym świecie oraz są zwolnione z opłat za transakcje zagraniczne.

– Nasza baza użytkowników wzrosła w 2020 roku i obecnie obsługujemy ponad 5 milionów osób na całym świecie. Z przyjemnością ogłaszamy partnerstwo z Booking.com, pierwszą z wielu firm, z którą zaczęliśmy współpracować w tym roku – powiedział Kris Marszalek, CEO i współzałożyciel Crypto.com.

Platforma Crypto.com ma jasny cel – chce ona umożliwić wszystkim użytkownikom kontrolowanie własnych pieniędzy. Firma robi to, zachęcając do przyjmowania kryptowalut za pośrednictwem różnych programów motywacyjnych.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.