Corendon Airlines będą kontynuować loty z Polski w sezonie zimowym

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

W związku z dużym zainteresowaniem letnich połączeń do Antalyi, Corendon Airlines zapowiedzieli kontynuacje dwóch tras z Polski do Riwiery Tureckiej w nadchodzącym sezonie zimowym.

Antalya, foto: Erik Karits/ Unsplash

Obecnie tureckie linie lotnicze oferują połączenia z aż 6 polskich miast – z Warszawy, Katowic, Rzeszowa, Gdańska, Poznania i Wrocławia do Antalyi, a także z Katowic na grecką Kretę.

Największym zainteresowaniem wśród podróżnych z Polski cieszą się loty do Antalyi położonej nad Morzem Śródziemnym. Wszystko za sprawą długich i piaszczystych plaż, pasm górskich ciągnących się wzdłuż wybrzeża, a także słonecznej pogody utrzymującej się tam przez ponad 300 dni w roku.

W związku z tym, turecki przewoźnik zapowiedział, że tak samo jak w roku ubiegłym, będzie kontynuować loty z Polski do Riwiery Tureckiej.

W zimowej siatce Corendon Airlines znajdą się połączenia z Warszawy i Katowic. Będą one wykonywane w każdą sobotę od listopada br. do kwietnia 2023 roku.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.