China Airlines uruchomiły loty do Pragi

19 lipca bieżącego roku samolot linii China Airlines po raz pierwszy wylądował na praskim lotnisku Václava Havla, otwierając nowe perspektywy dla podróżników między Azją a Europą.

China Airlines weszło na europejski rynek lotniczy z nowym połączeniem między stolicą Tajwanu, Tajpejem a czeską Pragą.To długo oczekiwane połączenie stało się rzeczywistością i z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem podróżujących z obu kontynentów. Pasażerowie teraz będą mieli jeszcze więcej możliwości w planowaniu swoich przygód i biznesowych podróży.

Loty na tej trasie będą odbywać się dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Trasa Tajpej – Praga będzie obsługiwana przez nowoczesne i komfortowe samoloty Airbus A350-900.

Praga jest szóstym europejskim kierunkiem, który został włączony do siatki połączeń China Airlines. Ta ekspansja pokazuje rosnące zainteresowanie przewoźnika europejskimi destynacjami i chęć dostarczania swoim pasażerom jeszcze więcej opcji w podróżowaniu po Starym Kontynencie.

Źródło/ Tło: Fasyah Halim, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.