Chelsea Londyn pokryje koszty podróży kibiców korzystających z usług Thomas Cook

Kibice londyńskiego klubu piłkarskiego także poczuli upadek najstarszego biura turystycznego na świecie – Thomas Cook. Zarząd Chelsea Londyn stwierdził, że pomoże fanom dotrzeć na spotkania… z dwoma wyjątkami.  

Zdjęcie: Twitter

Thomas Cook oferował oprócz wyjazdów stricte turystycznych także transfery na mecze. Z biurem ściśle współpracował klub Chelsea Londyn. Po ogłoszeniu upadłości drużyna pomaga fanom dotrzeć na spotkanie we francuskim Lille (2 października) oraz w brytyjskim Southampton. Kibice muszą ponownie zarejestrować swój wyjazd poprzez stronę klubu, The Blues. Wszystkie koszta pokryje zarząd Chelsea. 

Mniej szczęścia mają kibice udający się do Amsterdamu na spotkanie z Ajaksem (23 października) oraz do Walencji (27 listopada). Oba wyjazdy anulowano, zwrócono koszta, lecz teraz poszukiwanie transportu i hoteli leży po stronie podróżujących – do tych wyjazdów Chelsea nie zamierza dopłacać. 

Zobacz także: Thomas Cook: najstarsze biuro podróży padło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.