Chciał dostać się za granicę, więc staranował bramę lotniska!

Do nietypowej sytuacji doszło na lotnisku Chopina w Warszawie. Osoba prywatna, wynajmująca samochód z firmy „Panek CarSharing”, z pełnym impetem wbiła się w ogrodzenie lotniskowe, przy prędkości 111 km/h!

Zdjęcia z profilu na facebooku „Panek CarSharing”

Do zdarzenia doszło 29 grudnia, późnym wieczorem. Osoba prywatna wynajęła Mercedesa w firmie „Panek” i dość szybko zakończyła swoją jazdę.

Samochód w 22 sekundy rozpędził się do 111 km/h na godzinę i z pełną siłą uderzył w ogrodzenie warszawskiego lotniska. Maska, zderzak oraz przednie koło zostały mocno naruszone.

Wypadek będzie wyjaśniany, ale pozostaje sobie zadać pytanie: czy klient śpieszył się na samolot, chciał wzbić się w powietrze, lub po prostu znaleźć się jednym kołem za „granicą” kraju? Tego nie wiemy i raczej sam odpowiedzialny za zdarzenie będzie miał problem z udzieleniem odpowiedzi.

Źródło:

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.