Bulgaria Air poleci z Warszawy do Warny

Bułgarski narodowy przewoźnik będzie wykonywał bezpośrednie loty z Warszawy do bułgarskiej Warny. Połączenie wystartuje w czerwcu 2024 roku.

Fot: Nikolay Hristov, Unsplash

Na warszawskim lotnisku Chopina pojawi się nowy-stary przewoźnik lotniczy. Po przerwie trwającej od września 2018 roku, do wykonywania lotów z lotniska Warszawa-Chopina powróci narodowy bułgarski przewoźnik Bulgaria Air. Linia zaoferuje bezpośrednie wakacyjne połączenie z Warszawy do nadmorskiej Warny.

Z Warszawy do Warny dzięki Bulgaria Air

Od 15 czerwca w ofercie warszawskiego lotniska pojawią się loty z Warszawy do Warny, wykonywane przez Bulgaria Air. Jest to jeden z nowych kierunków z Warny, otwartych przez flagowego bułgarskiego przewoźnika. Oprócz Warszawy, ten nadmorski kurort dostanie jeszcze połączenia do Paryża, Pragi, Frankfurtu i Aten. Z Warny do Warszawy połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu, prawdopodobnie przez cały okres sezonu letniego.

Źródło: www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/bulgaria-air-pojawi-sie-w-warszawie-19581.html

Tło: Pieter van Marion from Netherlands – LZ-FBF Bulgaria Air, CC BY-SA 2.0

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.