Brytyjska linia lotnicza rozda darmowe bilety seniorom

Linia lotnicza easyJet postawiła na ciekawą promocję, w której seniorzy otrzymają darmowe bilety lotnicze. W artykule dowiecie się jakie są warunki promocji.

Fot: reklama promocji easyJet/ @easyJetholidays

Brytyjskie tanie linie lotnicze easyJet zachęcają do podróżowanie z dziadkami i babciami, dając im darmowe bilety w specjalnej promocji. To ma być sposób na wyjątkowy rodzinny wypoczynek. Promocja jest skierowana do kilku konkretnych miejsc w Europie, a specjalna oferta jest reklamowana w taki sposób:

„Wszyscy słyszeliśmy o tym, że dzieci są bezpłatne, więc uważamy, że nadszedł czas, aby DZIADKOWIE BYLI ZA FREE! 👵🆓✨ Nie chodzi tylko o bezpłatną opiekunkę do dziecka 😅 Chodzi także o tworzenie cennych wspomnień i spędzanie czasu z bliskimi Zgarnij darmowe miejsce dla Babci lub Dziadka już teraz!”.

Darmowe bilety dla dziadka i babci – szczegóły

EasyJet zdecydował się na wprowadzenie swojej specjalnej promocji po zapoznaniu się z wynikami badań, które ukazały bardzo smutną rzeczywistość – większość Brytyjczyków nigdy nie była na wakacjach ze swoimi dziadkami. Teraz przyszedł czas, aby to ułatwić, pomyślały władze linii lotniczej. Co trzeba zrobić, aby zdobyć darmowy bilet dla dziadków?

Trzeba oczywiście się śpieszyć, bo miejsca są ograniczone. Dziadek lub babcia muszą wybrać się w podróż z minimum jednym wnukiem, a więzy rodzinne trzeba będzie udowodnić w zarezerwowanym hotelu. Promocja wystartowała 1 lutego, a potrwa do 2 maja 2024 roku. Bilet można zarezerwować poprzez rozmowę telefoniczną z oficjalną infolinią easyJet. Promocja obejmuje takie kierunki jak Hiszpania, Grecja, czy Cypr – czyli idealne miejsca na wypoczynek i świetną zabawę z dziadkami na plaży.

Źródło: podroze.wprost.pl/okazje/11572336/linia-easyjet-rozdaje-darmowe-bilety-skorzystaja-seniorzy

Tło: samolot brytyjskiej linii easyJet/ Call Me Fred, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.