Brussels Airlines znowu uruchomią loty do Krakowa

Ważna informacja dla podróżnych z Krakowa. Belgijski przewoźnik ogłosił powrót na krakowskie lotnisko. To świetna wiadomość zarówno dla osób podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych.

Foto: Stephanie LeBlanc/ Unsplash

Linie Brussels Airlines przygotowują się do wznowienia lotów na trasie Kraków-Bruksela. Ta trasa to doskonała opcja zarówno dla osób planujących wizytę w belgijskiej stolicy, jak i dla tych, którzy chcą korzystać z dalszych połączeń oferowanych przez Brussels Airlines do innych destynacji w Europie i na świecie.

Brussels Airlines planuje obsługiwać trasę Kraków-Bruksela cztery razy w tygodniu. To oznacza, że podróżni będą mieli duży wybór, jeśli chodzi o daty i godziny wylotów. Loty na tej trasie będą dostępne w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Pierwszy lot na trasie Kraków-Bruksela planowany jest na 31 marca 2024 roku.

Samolot odleci z Brukseli o godz. 9:35, by wylądować na lotnisku w Krakowie o godz. 11:30. W drogę powrotną do Belgii maszyna wystartuje o godzinie 12:20, przylot na lotnisko w Zaventem jest planowany na godz. 14:15.

Planujesz podróż z Krakowa i innych polskich miast? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również z Krakowa.

Źródło: brusselsairlines.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.