British Airways znów poleci do Kuala Lumpur i Bangkoku

Brytyjskie linie lotnicze British Airways wznawiają loty do dwóch azjatyckich stolic – Kuala Lumpur i Bangkoku. To okazja na tanie loty do Azji z Polski z dogodną przesiadką w Londynie.

Fot: Kuala Lumpur, stolica Malezji/ Sadie Teper, Unsplash

Brytyjskie linie lotnicze British Airways zdecydowały się przywrócić dwa połączenia lotnicze do jednych z najważniejszych stolic w całej Azji, czyli do Bangkoku w Tajlandii i Kuala Lumpur w Malezji. To zdecydowanie wyczekiwane powroty w siatce brytyjskiego przewoźnika. Bangkok i Kuala Lumpur to bardzo atrakcyjne kierunki turystyczne, a brytyjski przewoźnik nie latał już do nich od dłuższego czasu – loty do Bangkoku zostały zawieszone zaraz na początku pandemii, a trasa z Londynu do Kuala Lumpur była ostatni raz obsługiwana w lutym 2022 roku.

Loty z Londynu do Bangkoku i Kuala Lumpur

Długo wyczekiwane powroty w siatce British Airways w końcu stały się faktem. Z końcem października przewoźnik ponownie poleci na trasach z Londynu do Bangkoku i Londynu do Kuala Lumpur, co oznacza, że ponowa inauguracja przypada na początek sezonu zimowego. Do Bangkoku polecimy z London-Gatwick 3 razy w tygodniu, a do Kuala Lumpur polecimy z Londyn-Heathrow codziennie. Powrót tych lotów to okazja na tanie bilety do dwóch stolic Azji Południowo-Wschodniej z Polski z szybką przesiadką w Londynie. Jeśli tylko pojawią się tanie bilety z Polski na tych trasach – znajdziesz je w naszych promocjach lotniczych.

Źródło: www.pasazer.com/news/464990/british,airways,przywraca,loty,do,bangkoku,i,kuala,lumpur

Tło: Boeing 747 British Airways/ Tomek Baginski, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.