Boat Show Dubai 2023 odbędzie się w marcu

Dubai International Boat Show to największe w regionie wydarzenie skupiające się na luksusowych super jachtach i innowacjach w łodziach rekreacyjncyh. Entuzjalści żeglarstwa mogą tu ujrzeć najlepsze i najbardziej nowoczesne maszyny dostępne na rynku. W tym roku edycja imprezy odbędzie się w Dubai Harbour i będzie trwać od 1 do 5 marca.

Historia Dubai International Boat Show trwa już ponad 2 dekady. W tym czasie impreza ta stała się największym wydarzeniem dotyczącym spraw morskich w regionie. Możecie tu zobaczyć super luksusowe jachty i największe cuda techniki morskiej, które wręcz ociekają luksusem.

Tegoroczna edycja będzie miała swoje miejsce w Dubai Harbour, który posiada największą marinę w całym regionie. Zwiedzający będą mogli podziwiać nie tylko łodzie zadokowane wzdłuż molo, ale także wystawy najnowszych technologii jachtowych i nowe pomysły desingerów.

Na Dubai Boat Show 2023 znajdziecie także specjalnego gościa, czyli polska firmę Sunreef Yachts z Gdańska. Polska reprezentacja będzie mocna!

Czas trwania Dubai International Boat Show: 1 – 5 marca 2023
Lokalizacja: Dubai Harbour
Bilety możesz kupić tutaj: BILETY NA DUBAI INTERNATIONAL BOAT SHOW 2023

Godziny trwania imprezy:

  • Środa, 1 marca: 15:00 – 20:00
  • Czwartek, 2 marca: 15:00 – 20:00
  • Piątek, 3 marca: 15:00 – 21:00
  • Sobota, 4 marca: 15:00 – 21:00
  • Niedziela 5 marca: 15:00 – 20:00

Jeśli chcesz przepłynąć się takim jachtem po najważniejszych punktach nadmorskich Dubaju, sprawdź naszą ofertę Rejsów Jachtem w Dubaju o zachodzie słońca:
REJS JACHTEM W DUBAJU O ZACHODZIE SŁOŃCA

Źródło/ Tło: wartekadry, Oliwia Makar

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.