Biuro podróży Join UP! uruchomi loty z Warszawy na Zanzibar

Biuro podróży Join UP! ogłosiło, że wprowadza nową trasę w swojej ofercie – bezpośrednie loty z Warszawy na rajską wyspę Zanzibar. Ta nowa trasa jest częścią zimowej oferty biura podróży.

Zanzibar, foto: Humphrey Muleba/ Unsplash

Nowe połączenie będzie dostępne już od 29 października 2023 roku. To świetna wiadomość dla miłośników egzotycznych podróży, którzy marzą o wypoczynku na jednej z najpiękniejszych wysp Oceanu Indyjskiego. Join UP! zapewni wygodne i bezpośrednie połączenie z Lotniska Chopina na Zanzibar.

Rejsy na tej trasie będą obsługiwane przez samolot Boeing 737, który należy do SkyUp Airlines, strategicznego partnera Join UP! – Loty planowane są raz w tygodniu w rozkładzie dynamicznym, oznacza to, że wylot co tydzień będzie przesunięty o jeden dzień, np. z wtorku na środę – powiedziała Kateryna Ushakova, Europe Regional Director Join UP! Polska.

Nowa trasa z Warszawy na Zanzibar od Join UP! to doskonała okazja, by spełnić marzenia o egzotycznej przygodzie. Zimowa oferta biura podróży daje możliwość ucieczki od chłodnej aury w Polsce i znalezienia się w tropikalnym raju.

Planujesz podróż z Warszawy i innych polskich miast? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również z Warszawy.

Źródło: joinup.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.