Biuro podróży Join UP! będzie sprzedawać bilety czarterowe na przeloty ich samolotami

Polski oddział ukraińskiego biura podróży Join UP! poinformował, że rozpoczyna sprzedaż biletów czarterowych na loty przez nich organizowane. Dzięki temu pasażerowie będą mogli kupić bilety na samolot w typowo wakacyjne kierunki i zorganizować czas i zakwaterowanie na miejscu samemu.

【似曾相识燕归来】PQ3209 UR-SQG

Fot: N509FZ – Own work, CC BY-SA 4.0

Polska część biura podróży Join UP! wprowadza nowość do swojej oferty. Po wejściu na polski rynek na początku roku 2023 ciągle idą do przodu i teraz firma wprowadza możliwość kupienia biletów jedynie na przelot czarterowy samolotem, bez konieczności kupowania całych wczasów.

W promocyjnych jak na wakacje cenach pasażerowie będą mogli kupić bilety lotnicze na takie kierunki jak: Tunezja, Egipt, Turcja, czy Czarnogóra. Bilety można kupić na ich stronie pod tym linkiem. Ceny lotów mają nie być wygórowane: loty do Tunezji w sezonie wakacyjnym mają kosztować około 1000 zł, a przykładowo do Tivatu w Czarnogórze, gdzie z Polski tanimi liniami tanio nie da się dolecieć – około 450 zł.

Czym w ogóle jest „Join UP!”?. To ukraiński touroperator podróżniczy, działający na rynku od ponad 10 lat. W Polsce jest obecny od początku 2023 roku. Wcześniej działał oczywiście na Ukrainie, ale też w innych państwach Europy wschodniej, północnej i Azji środkowej. Firma ściśle współpracuje z ukraińską linią lotniczą SkyUp Airlines, która wykonuje jej loty. Jako że samoloty SkyUp są tymczasowo zbazowane w Polsce, to linia postanowiła użyć ich do swojej nowej filii. Wcześniej biuro podróży specjalizowało się głównie we wczasach w Turcji, dokąd masowo podróżowali obywatele Ukrainy.

Źródło/ Tło: ERIC SALARD from Paris, FRANCE – UR-SQD CDG, CC BY-SA 2.0

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.