Beond – nowy luksusowy przewoźnik na Malediwach

Beond, nowy ekskluzywny przewoźnik z siedzibą na Malediwach, wprowadza niezwykłą ofertę połączeń międzynarodowych. Linie lotnicze skupią się wyłącznie na klasie biznes, oferując podróżującym niezapomniane doświadczenie.

Foto: Beond

W pierwszej fazie swojego rozwoju Beond otworzy połączenia między Malediwami a niemieckim Monachium oraz szwajcarskim Zurychem, z przesiadką w saudyjskim Rijadzie. Ta ekskluzywna sieć tras obejmuje także takie prestiżowe destynacje jak Delhi, Mumbaj, Paryż i Wiedeń. Ale to nie wszystko, co sprawia, że linie Beond są wyjątkowe.

Beond wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających pasażerów, oferując wyjątkową jakość podróży na Malediwy. Linie te wyceniają swoje połączenia z Europy na około 2000 dolarów, co, biorąc pod uwagę luksus i komfort, jaki oferują, wydaje się być konkurencyjną ceną w porównaniu z tradycyjnymi przewoźnikami. Warto dodać, że Beond przywiązuje dużą wagę do komfortu pasażerów. Flota rozpoczyna działalność z pojedynczym 44-miejscowym samolotem Airbus A319ceo, w którym wszystkie miejsca są wyposażone wyłącznie w siedzenia klasy biznes. Te siedzenia są w pełni regulowane i tworzą łóżko, zapewniając pasażerom niezrównany komfort i prywatność podczas lotu.

Połączenia wystartują już w listopadzie bieżącego roku. Obecnie nie wiadomo jednak jak będzie wyglądał serwis na pokładach samolotów.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.