Basen infinity na lotnisku Punta Cana na Dominikanie

Pasażerowie podróżujący przez lotnisko w Punta Cana na Dominikanie mają niepowtarzalną okazję zanurzyć się w wodzie z widokiem na pas startowy – wszystko dzięki basenowi bez krawędzi znajdującemu się w nowym salonie VIP Terminalu 2.

Foto: Tortuga Bay

Nowy basen infinity, będący częścią ekskluzywnego salonu VIP na lotnisku w Punta Cana, to prawdziwa perła dla podróżnych, pragnących poczuć wyjątkowy komfort na etapie oczekiwania na swój lot. Zlokalizowany na trzecim piętrze w pobliżu bramki 24, basen oferuje widok na pas startowy.

Jednak, aby skorzystać z tego wyjątkowego udogodnienia, pasażerowie bez biletów w klasie pierwszej lub biznesowej mogą skorzystać za opłatą, która wynosi 50 USD za wejście. Dla posiadaczy kart American Express cena ta wynosi 35 USD. Dzieci w wieku od 2 do 7 lat mają możliwość wejścia za 15 USD, a dla dzieci poniżej 2. roku życia wstęp jest bezpłatny.

To nietypowe rozwiązanie, które oferuje możliwość odprężenia się z widokiem na lotniskową infrastrukturę, staje się nową atrakcją dla podróżnych, szczególnie dla tych, którzy mogą cieszyć się chwilą relaksu przed swoim lotem.

Źródło: tortugabayhotel.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.