Bank Pekao S.A. wprowadza możliwość zbierania mil lotniczych

Bank Pekao S.A. nawiązał współpracę z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT i umożliwi swoim klientom zbieranie mil lotniczych w programie Miles & More.

Fot: oferta na pekao.com.pl

W oficjalnym komunikacie biura prasowego Polskich Linii Lotniczych LOT pojawiła się informacja, że przewoźnik nawiązał współpracę z polskim bankiem Pekao S.A. Współpraca ma wzbogacić ofertę banku o możliwość zbierania mil lotniczych w programie Miles & More – największym programie lojalnościowym z milami lotniczymi w całej Europie. Klienci będą mogli zdobywać mile za wszystkie transakcje dokonywane kartami kredytowymi, a dokładniej Kartą Kredytową z Żubrem oraz kartami kredytowymi bankowości prywatnej. Zebrane mile lotnicze mogą być wymienione na bilety lotnicze, zwiększenie klasy podróży, rezerwację noclegu w hotelu lub wynajem samochodu na wakacjach.

Mile lotnicze za płatność kartą kredytową

Bank Pekao S.A. będzie jedynym bankiem w Polsce, który umożliwi zbieranie mil lotniczych w programie Miles & More. Klienci z kartą kredytową otrzymają 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą oraz mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More. Przelicznik wygląda następująco:

  • Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
  • Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
  • Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila

Tło: Informacje prasowe Bank Pekao S.A.

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.