Baltona ponownie uruchomi sklep na lotnisku w Krakowie

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona szykuje się do ponownego otwarcia sklepu Baltona Duty Free na terenie Kraków Airport w pierwszym kwartale 2024 roku.

Kraków Airport, foto: magro_kr/ Flickr

Od marca 2024 r. podróżujący z Kraków Airport będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty sklepu Baltona Duty Free. W powierzchni o wielkości 64,5 m2, Baltona planuje zapewnić dostęp do różnorodnych produktów, w tym kosmetyków, perfum, słodyczy oraz przekąsek, wśród których znajdą się zarówno międzynarodowe marki, jak i polskie wyroby premium. W sklepie Baltona Duty Free zostaną umieszczone również artykuły regionalne, oddając ducha i smak lokalnych produktów.

Dodatkowo, przy sklepie głównym, Baltona zaplanowała strefę o powierzchni 8 m2, w której dostępne będą napoje, słodycze, prasa oraz inne produkty przydatne podczas podróży. Ta dodatkowa przestrzeń handlowa ma ułatwić pasażerom szybkie zakupy przed wejściem na pokład samolotu.

Źródło: krakowairport.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.