LOT: aż cztery loty dziennie z Warszawy do Brukseli

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły znaczące zwiększenie częstotliwości lotów na trasie z Warszawy do Brukseli. Zmiany wejdą w życie od 2 września br.

Foto: Oskar Kadaksoo/ Unsplash

z Warszawy do Brukseli to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na podróże między tymi dwoma ważnymi europejskimi miastami. Decyzja ta zapewni pasażerom większą dostępność, elastyczność i komfort podróży, co może przyczynić się do dalszego rozwoju relacji biznesowych oraz turystycznych między Polską a Belgią.

Więcej lotów z Warszawy do Brukseli na pokładzie LOT-u

Decyzja LOT-u o zwiększeniu liczby lotów z Warszawy do Brukseli wynika z rosnącego zainteresowania tą trasą oraz ze strategii rozwoju linii lotniczych. 4 loty dziennie będą realizowane w poniedziałki, środy, czwartki i piątki, co zapewni pasażerom większą elastyczność w planowaniu swoich podróży.

Ponadto, w celu jeszcze lepszego dostosowania się do potrzeb podróżnych, narodowy przewoźnik zwiększy również liczbę sobotnich rotacji z dwóch do trzech w ciągu dnia. To kolejny krok LOT-u w kierunku zapewnienia pasażerom wygodnych i efektywnych połączeń lotniczych między Polską a Belgią.

Źródło: lot.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.