Aruba otwiera się na wszystkich turystów i likwiduje wszystkie obostrzenia graniczne

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Aruba pod koniec marca zrezygnowała ze wszystkich restrykcji powiązanych z pandemią Covid-19. Turyści przylatujący do tego raju na Karaibach nie potrzebują już żadnych dodatkowych rzeczy: ani testów, ani dowodu zaszczepienia przeciwko Covid-19. Czas na Karaiby!

Aruba całkowicie zlikwidowała wszystkie obostrzenia graniczne związane z walką z Covid-19. Od końca marca turyści mogą przylatywać na wyspę jak dawniej i cieszyć się urokami pięknych plaż i zapierającej dech w piersiach przyrody.

Ostatnimi obowiązkami pozostaną jedynie: wypełnienie specjalnej ED Card, czyli karty lokalizacyjnej oraz posiadanie ubezpieczenia Aruba Visitors Insurance. Wszystkie dokumenty możecie wypełnić klikając w odnośniki powyżej.

Czym jest Aruba? To wyspa na Morzu Karaibskim, terytorium zależne Holandii i istna perła Karaibów, zwana „One Happy Island” Turyści mogą znaleźć tu krystaliczne morze, setki palm i fenomenalny piasek na plażach. Nie bez powodu plaże na Arubie są w światowej czołówce. No i nie można nie wspomnieć o symbolu Aruby, czyli cudownych flamingach, które można znaleźć w dwóch miejscach na wyspie: na prywatnej wyspie Renaissance Island oraz na The Palm Island. 

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.