Airbnb wyśle do Włoch 100 najlepszych kucharzy

Serwis Airbnb rusza z bardzo niecodziennym castingiem. Stawką jest wyjazd na tygodniowy kurs kulinarny prowadzony pod okiem najlepszych w branży. Co trzeba zrobić, aby wybrać się na włoskie wakacje razem z Airbnb?

Zdjęcie: Getty Images

Ideą konkursu jest znalezienie 100 najlepszych kucharzy spośród 30 krajów z całego świata. Laureaci konkursu zostaną wysłani do Pollenzo we Włoszech, gdzie na Uniwersytecie Sztuk Kulinarnych (ang. University of Gastronomic Sciences) będą mieli okazję szlifować swoje umiejętności pod okiem m.in. Davida Changa i jego mamy. 

Aby przystąpić do castingu, należy mieć ukończone 18 lat, przygotować swoją ulubioną domową potrawę i napisać esej. Swoje zgłoszenia można nadsyłać od poniedziałku (02.12.2019) poprzez oficjalny formularz. Rekrutacja potrwa do 23 grudnia. 

Przepisy finalistów konkursu trafią do pierwszej książki kucharskiej wydanej przez Airbnb. Setkę szczęśliwców wybierze jury złożone z reprezentantów serwisu, Światowej Organizacji Slow Food oraz kadry University of Gastronomic Sciences w Pollenzo. 

Źródło: sanfrancisco.cbslocal.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.