AirBaltic uruchomi loty na Maderę

AirBaltic, łotewski przewoźnik lotniczy, ogłosił uruchomienie nowych tras, w tym sezonowego połączenia do urokliwej wyspy Madera. To kolejny krok w ekspansji linii lotniczej na rynku portugalskim.

Foto: Victor Malyushev/ Unsplash

Decyzja o rozszerzeniu oferty lotniczej airBaltic o nowe trasy do Portugalii oraz sezonowe połączenie do Maderze wynika z strategii rozwoju przewoźnika i odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie podróżnych na te kierunki. Dzięki temu podróżni z krajów bałtyckich będą mieli jeszcze więcej możliwości do odkrywania uroków Portugalii i portugalskich wysp.

Loty z Rygi na Maderę w sezonie zimowym

Nowe połączenie z Rygi na Maderę będzie częścią sezonu zimowego i rozpocznie się 28 października br. AirBaltic zaplanował loty do Funchalu, stolicy Maderze, trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki. To doskonała okazja dla podróżnych z Łotwy, aby odkryć uroki tej portugalskiej wyspy.

Uruchomienie połączenia do Maderze nie jest jedynym nowym kierunkiem w ofercie airBaltic. Linia lotnicza zapowiedziała również nowe połączenie z Wilna do Lizbony, co dodatkowo umocni jej obecność na rynku portugalskim.

Źródło: airbaltic.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.