Air Serbia zamierza polecić do Szanghaju

Air Serbia szykuje się do ekspansji na nowe rynki lotnicze, planując uruchomienie lotów do Szanghaju w Chinach oraz na Florydę. Przewoźnik zamierza wzmocnić swoją flotę o dwa samoloty Airbus A330-200.

Szanghaj, foto: Edward He/ Unsplash

Według planów Air Serbia, w ciągu tego roku zostaną wprowadzone dwie nowe trasy do Chin, obejmujące loty do Szanghaju i Guangzhou. Szczególnie oczekiwane jest uruchomienie połączenia do Szanghaju, jednego z najważniejszych ośrodków gospodarczych i kulturalnych w Chinach. Planowo ma się ono pojawić w listopadzie lub w grudniu tego roku.

Air Serbia rozszerza siatkę

Poza trasami do Chin, Air Serbia planuje także ekspansję na rynek amerykański poprzez uruchomienie lotów na Florydę. Ta decyzja jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na podróże między Serbią a Stanami Zjednoczonymi, a także na potrzeby turystów z innych krajów Europy, którzy chcą odwiedzić ten popularny stan na południu USA.

Źródło: airserbia.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.