Air Montenegro uruchomi loty z Czarnogóry do Radomia

Już od 23 czerwca 2024 roku pasażerowie będą mogli skorzystać z bezpośrednich lotów z lotniska w Radomiu do Podgoricy w Czarnogórze. Rejsy te będą obsługiwane przez czarnogórską linię lotniczą Air Montenegro, we współpracy z biurem podróży Rego-Bis.

Foto: Miljan Mijatović/ Unsplash

Od 23 czerwca loty z Radomia do Podgoricy będą dostępne dla pasażerów chcących odkryć uroki Czarnogóry. Nowa trasa obsługiwana przez Air Montenegro jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie podróżami do tej malowniczej części Europy.

Czarnogóra w siatce radomskiego lotniska

Rejsy do Podgoricy zostały zorganizowane przy współpracy z biurem podróży Rego-Bis, które oferuje pakiety wyjazdowe. Dzięki temu pasażerowie będą mogli nie tylko cieszyć się wygodnym lotem, ale także skorzystać z bogatej oferty wycieczek i zakwaterowania w Czarnogórze.

Lotnisko Warszawa-Radom intensywnie rozwija swoją ofertę połączeń lotniczych. Oprócz nowego połączenia do Podgoricy, w ofercie znajdują się również loty czarterowe do Antalyi w Turcji oraz Tirany w Albanii. Ponadto, Wizz Air oferuje regularne rejsy do Larnaki na Cyprze. Te kierunki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród podróżnych.

Źródło: airmontenegro.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.