Air Montenegro otwiera nowe połączenie z Polski

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Czarnogórskie linie lotnicze będą latały z Katowic do Podgoricy. Połączenie to ma być realizowane przy współpracy z biurem podróży Rego-Bis.

Zgodnie z informacją przekazaną przez polskiego touroperatora Rego-Bis, Air Montenegro będzie realizował połączenie czarterowe z Katowic do stolicy Czarnogóry, Podgoricy.

Rejsy na tej trasie będą wykonywane raz w tygodniu, w każdy czwartek. Pierwszy lot między tymi miastami odbędzie się 16 czerwca, a ostatni 29 września 2022 roku. Trasę obsłuży Airbus A320.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że rozpoczynamy współpracę czarterową z Rego-Bis. Rejsy oferowane w szczycie sezonu letniego umożliwią odwiedzenie Czarnogóry przez wielu turystów z Polski. Air Montenegro oferuje wysoki standard usług dla swoich partnerów, dlatego wierzymy, że ogłoszone rejsy do Podgoricy to dopiero początek naszej współpracy, która będzie się rozwijać w następnych latach – wyznała cytowana przez portal Pasażer.com Dragana Frantov Nikolić, GM Commercial w Air Montenegro.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.