Air India ponownie poleci do Amsterdamu

Air India ogłosiła plany wznowienia lotów z Delhi do Amsterdamu po sześciu tygodniach przerwy. Przewoźnik zapowiada powrót do obsługi tego połączenia od 17 grudnia 2023 roku.

Amsterdam, foto: Adrien Olichon/ Unsplash

Indyjski przewoźnik lotniczy, Air India, przygotowuje się do wznowienia lotów z Delhi do Amsterdamu, po sześciu tygodniach przerwy w tym połączeniu. Zgodnie z ogłoszeniem, pierwszy lot w tej relacji odbędzie się 17 grudnia 2023 roku, przywracając regularne loty cztery razy w tygodniu – w poniedziałki, środy, czwartki i niedziele.

Połączenie między stolicą Indii a stolicą Holandii będzie realizowane przy użyciu samolotów Boeing 787-8. Powrót do obsługi tego kierunku jest istotnym krokiem dla Air India, który wyraża nadzieję na przywrócenie pełnej siatki połączeń oraz odnowę relacji handlowych i turystycznych między oboma krajami.

Planujesz podróż do Indii? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również do Indii.

Źródło: airindia.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.