Air India poleci do Izraela i Szwajcarii

Air India ogłosiła powrót do lotów do dwóch prestiżowych destynacji, otwierając nowe możliwości podróży dla pasażerów. Oznacza to wznowieni połączeń do Izraela i Szwajcarii.

Foto: Daniel Eledut/ Unsplash

Linia lotnicza kontynuuje swoje starania w kierunku przywracania połączeń i umożliwiania podróżnym odkrywania nowych miejsc na mapie turystycznej, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i komfort pasażerów.

Air India z połączeniami do Tel Awiwu i Zurychu

Połączenie do Tel Awiwu będzie realizowane pięć razy w tygodniu, umożliwiając pasażerom elastyczne planowanie podróży na trasie z Delhi do izraelskiej stolicy. Loty będą dostępne od 16 maja w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i niedziele.

Po miesiącu oczekiwania, Air India otworzy połączenie z Zurychem, umożliwiając podróżnym podróż między stolicą Indii a jednym z najważniejszych miast w Szwajcarii. Loty będą dostępne w każdy poniedziałek, środę, piątek i niedzielę. Pierwszy lot z Zurychu do Delhi zaplanowano na 16 czerwca.

Zarówno dla połączenia do Tel Awiwu, jak i do Zurychu, Air India wykorzysta samoloty typu Boeing 787 Dreamliner, gwarantując pasażerom komfort i nowoczesne warunki podróży.

Źródło: airindia.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.