Air France uruchomi loty do Salwadoru w Brazylii

Narodowy francuski przewoźnik, Air France, ogłosił uruchomienie bezpośredniego połączenia z Paryża do Salvadoru Bahia w Brazylii.

Foto: Miguel Ángel Sanz/ Unsplash

Uruchomienie tego połączenia zwiększy dostępność Brazylii dla turystów i biznesmenów z Francji i innych krajów europejskich, ułatwiając podróże między tymi regionami. Dzięki nowemu połączeniu pasażerowie będą mogli wygodnie i szybko dotrzeć do jednego z najbardziej malowniczych miast Ameryki Południowej.

Z Paryża do brazylijskiego Salwadoru na pokładzie Air France

ir France rozszerza swoją siatkę połączeń, wprowadzając nowy, bezpośredni lot z Paryża do Salvadoru Bahia, jednego z największych miast w Brazylii. Inauguracja nowego połączenia odbędzie się 28 października 2024 roku.

Loty pomiędzy Paryżem a Salvadorem Bahia będą realizowane trzy razy w tygodniu. Pasażerowie będą mieli możliwość podróżowania na tej trasie w poniedziałki, czwartki oraz soboty, co pozwoli na elastyczne planowanie podróży.

Nowe połączenie Paryż-Salvador Bahia stanowi ważny krok w rozwijaniu siatki połączeń Air France do Ameryki Południowej. Salvador Bahia to popularne miejsce turystyczne, słynące z pięknych plaż, bogatej kultury i historii, co czyni je atrakcyjnym celem podróży dla turystów z Europy.

Źródło: airfrance.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.