Air France powiększają swoją siatkę lotów dalekodystansowych

Francuskie linie lotnicze planują dokonać zmian w swojej ofercie poprzez dodanie do niej nowych tras wakacyjnych oraz zwiększenie liczby tygodniowych lotów na połączeniach dalekodystansowych.

Foto: Miguel Ángel Sanz/ Unsplash

Air France uruchomi z paryskiego lotniska Charlesa de Gaulle’a trzy nowe dalekie trasy wakacyjne, które będą wykonywane od najbliższej jesieni do marca 2022 roku. Początkowo przewoźnik otworzy połączenie na Zanzibar, które będzie kontynuacją rejsu do Nairobi w Kenii. Loty na tej trasie będą wykonywane od 18 października dwa razy w tygodniu.

31 października nastąpi inauguracja połączenia do Maskatu w Omanie, a dzień później do Kolombo na Sri Lance. Rejsy na obu trasach będą realizowane trzy razy w tygodniu.

To nie wszystko. Od 23 października Air France zwiększy do 14 liczbę tygodniowych lotów z Paryża do Dubaju. Kilka dni później podobne zmiany zajdą również na dwóch innych trasach. Od 31 października przewoźnik zamierza aż 12 razy w tygodniu realizować połączenie do amerykańskiego Miami, a od 3 listopada 5 razy do Papeete na Polinezji Francuskiej.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.