Air France partnerem igrzysk w Paryżu

Air France, flagowy przewoźnik lotniczy Francji, z dumą ogłasza podpisanie umowy partnerskiej z Komitetem Organizacyjnym Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich Paryż 2024 (OCOG). Ta ważna współpraca czyni z Air France kluczowego partnera przy organizacji tych prestiżowych wydarzeń sportowych, które odbędą się we Francji.

Foto: Daniel Eledut/ Unsplash

Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie Paryż 2024 przyciągną sportowców, kibiców i mediów z całego świata. Przewoźnik mobilizuje swoje zespoły w Paryżu i na całym świecie, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenia podróżnym i uczestnikom tego wielkiego wydarzenia sportowego.

Już teraz trwa mobilizacja w naszych szeregach, celem uczynienia z Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich 2024 sukcesu. Air France rozpoczęło przygotowania dawno temu i nie mam wątpliwości, że wszystko będzie przygotowane na przyjęcie sportowców i kibiców z całego świata. Przeszło 38 tys. naszych pracowników, od pilotów po załogi naziemne, wyczekują rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich 2024, nie mogąc doczekać się współdzielenia tych wyjątkowych emocji z gośćmi z najdalszych zakątków globu – powiedziała szefowa Air France Anne Rigail.

Partnerstwo z Igrzyskami w Paryżu to kolejny krok w długiej tradycji wsparcia Air France dla sportu. Linie lotnicze od lat angażują się w promowanie zdrowego trybu życia, wspierają różnorodne dyscypliny sportowe i kibicują zawodnikom na międzynarodowych arenach.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.