Air China wznowi loty z Pekinu do Sao Paulo z międzylądowaniem w Madrycie

Air China ogłosiła plany wznowienia połączenia z Pekinu do Sao Paulo po czterech latach przerwy. Tym razem podróżni będą mieli okazję podróżować z międzylądowaniem w Madrycie, co sprawi, że ta trasa stanie się jednym z najdłuższych lotów z przesiadką na świecie.

Sao Paulo, foto: Bianca Monteiro/ Unsplash

Wznowienie tych połączeń będzie korzystne dla podróżnych planujących podróż między Pekinem a Sao Paulo, otwierając nowe możliwości podróży i umożliwiając łatwiejsze połączenia między Chinami, Europą i Ameryką Południową. Dla podróżujących zainteresowanych zwiedzaniem obu kontynentów ta trasa może być atrakcyjną opcją podróży.

Air China wznawia najdłuższe połączenie na świecie

28 kwietnia Air China uruchomi połączenie z Pekinu do Sao Paulo z międzylądowaniem w Madrycie, otwierając nowe możliwości podróży między Azją, Europą i Ameryką Południową. Po czterech latach przerwy linie lotnicze ponownie nawiążą te loty, oferując pasażerom wygodną opcję podróży między dwoma odległymi kontynentami.

Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu za pomocą nowoczesnych boeingów 787-9, zapewniających komfortową podróż dla pasażerów. Jednakże, ze względu na międzylądowanie w Madrycie, czas podróży będzie wydłużony. Cała trasa będzie trwała 25 godzin i 5 minut, czyniąc ją jednym z najdłuższych lotów z przesiadką na świecie.

Źródło: m.airchina.com.cn

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.