Air Arabia poleci z Krakowa do Szardży w ZEA!

Linie lotnicze Air Arabia uruchomią nowe bezpośrednie połączenie z Krakowa do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Z Kraków Airport od końcówki czerwca codziennie będziemy mogli polecieć do Szardży, trzeciego co do wielkości emiratu w ZEA.

Zobacz również: Wyjazdy zorganizowane po Dubaju

Fot: Szardża/ Ainur Kamaev, Unsplash

Doskonałe wieści zostały dzisiaj ogłoszone za pośrednictwem mediów społecznościowych Kraków Airport. Lotnisko w krakowskich Balicach zyska nowe bezpośrednie połączenie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich! W Krakowie zadebiutuje emiracka linia Air Arabia, która wystartuje z nową trasą do Szardży, trzeciego co do wielkości emiratu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Loty będą miały charakter sezonowy z rozkładem idealnie dostosowanym pod wakacje.

Nowe połączenie z Krakowa do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Air Arabia uruchomi loty z Krakowa do Szardży 29 czerwca bieżącego roku. Połączenie będzie realizowane codziennie do 1 września. Ceny na lot w dwie strony zaczynają się już od około 1950 zł z bagażem 10 kilo. To świetna okazja do odwiedzenia nowego i jakże ciekawego emiratu, jakim jest Szardża. Co więcej, nowa trasa to też dogodna opcja na wylot wakacyjny do Dubaju – z lotniska w Szardży do północnych dzielnic Dubaju jest zaledwie 30 kilometrów taksówką. Jeśli chcesz skorzystać z naszych apartamentów w centrum Dubai Marina, to odległość z lotniska w Szardży do Princess Tower to 70 kilometrów i jest to mniej, niż z lotniska w Abu Dhabi.

Air Arabia Krakow

Kolejny kierunek z krakowskiego lotniska do Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie powinien dziwić. Bardzo dużo Emiratczyków oraz Saudyjczyków przylatuje do Polski z ZEA. Tak samo duży ruch jest w drugą stronę – Polacy coraz chętniej spędzają wakacje w Emiratach Arabskich. Start nowego połączenia do też okazja do otwarcia nowego rynku, gdyż Air Arabia oferuje loty na jednym bilecie z krótką przesiadką do takich państw jak Tajlandia, Sri Lanka lub Indie.

Źródło: www.radiokrakow.pl/aktualnosci/krakow/krakow-bedzie-mial-bezposrednie-polaczenie-lotnicze-z-szardza-w-zea/

Tło: Md Shaifuzzaman Ayon – Own work, CC BY-SA 4.0

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.