Air Arabia otworzy pięć nowych tras z Europy do Maroka

Air Arabia szykuje się do otwarcia pięciu nowych tras z Europy do Maroka, umożliwiając podróżnym z Barcelony, Paryża, Stambułu, Brukseli i Bazylei dotarcie do stolicy Maroka, Rabatu.

Foto: Biggerben/ Wikimedia

Emiracki przewoźnik lotniczy, Air Arabia, ogłosił plany otwarcia pięciu nowych tras z Europy do Maroka, z których pierwsze zostanie uruchomione z Barcelony 1 maja br. Pierwszy lot z Barcelony do Rabatu odbędzie się równocześnie z inauguracją rejsów pomiędzy Rabatem a Paryżem.

Rozszerzanie siatki połączeń Air Arabia

Kolejne nowe połączenia zaplanowano na 2 maja, kiedy to rozpoczną się loty z Stambułu do Rabatu, zapewniając podróżnym z Turcji łatwy dostęp do stolicy Maroka.

3 maja Air Arabia rozszerzy swoją sieć o połączenia z Brukseli, umożliwiając pasażerom z Belgii podróżowanie do Rabatu. Natomiast 4 maja przewoźnik uruchomi połączenie między Bazyleą a Rabatem, zapewniając nową trasę z Szwajcarii do Maroka.

Loty z Stambułu, Brukseli i Bazylei będą realizowane dwa razy w tygodniu, natomiast z Barcelony będą odbywać się trzy razy w tygodniu. Z kolei z Paryża przewidziano aż pięć lotów tygodniowo, zapewniając bogaty wybór terminów dla podróżnych.

Źródło: airarabia.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.