Aegean kolejnym przewoźnikiem wznawiającym loty do Krakowa

Po wznowieniu lotów przez Brussels Airlines do Krakowa, nadszedł czas na kolejnego przewoźnika, który powraca na krakowskie lotnisko. Grecka linia lotnicza Aegean Airlines zdecydowała się na ponowne uruchomienie połączenia między Krakowem a Atenami.

Zobacz również: Dubaj DARMOWY Poradnik na sezon 2023/24 – plan zwiedzania Dubaju

Ateny, foto: Spencer Davis/ Unsplash

Segan loty – informacje dla pasażerów aegean

Sezon letni 2024 roku zapowiada się niezwykle interesująco, zwłaszcza dla osób planujących wizytę w stolicy Grecji. Inauguracyjny lot na trasie Kraków-Ateny odbędzie się 16 kwietnia 2024 roku, co oznacza, że podróżni będą mieli okazję cieszyć się ciepłym klimatem i urokami Grecji na samym początku sezonu.

Aegean Airlines będzie obsługiwać to połączenie dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek i piątek. Ostatni lot w sezonie został zaplanowany na 4 października 2024 roku. Trasę obsłużą samoloty Airbus A320neo, co zapewni pasażerom wygodną i komfortową podróż.

Planujesz podróż z Krakowa i innych polskich miast? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również z Krakowa.

Źródło: aegeanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.