Aegean Airlines uruchomią nowe połączenie z Warszawy

Jak dowiedział się portal Pasażer.com, grecki przewoźnik planuje otworzyć sezonowe loty na trasie z Warszawy do Heraklionu na Krecie. Pierwszy rejs ma się odbyć 16 maja, zaś ostatni 26 września 2021 r.

Kreta, zdjęcie: jarekgrafik/ Pixabay

Połączenie będzie realizowane tylko w niedziele. Samolot odleci z Warszawy o godz. 12:40, by wylądować na lotnisku w Heraklionie o godz. 16:40. Z Grecji maszyna wystartuje o godzinie 10:15, przylot na Lotnisko Chopina jest planowany na godz. 12:15. 

Jak się okazuje, tylko pewna część miejsc w samolocie będzie przeznaczona do wolnej sprzedaży dla klientów indywidualnych. Reszta ma być zarezerwowana dla touroperatorów.

Posiadające swoją siedzibę w Atenach Aegean Airlines są greckimi liniami lotniczymi. Obsługują one połączenia krajowe i międzynarodowe, głównie do państw europejskich, afrykańskich i azjatyckich. Obecnie przewoźnik ten posiada w swojej flocie 53 samoloty, które latają na 153 trasach. 

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.