8-letnia pasażerka zmarła w trakcie lotu

Podczas lotu z amerykańskiego Missouri do Chicago doszło do tragicznego zdarzenia. 8-letnia Sydney Weston nagle źle się poczuła, straciła przytomność i pomimo podjętych działań ratowniczych, zmarła.

Foto: ERIC SALARD/ Wikimedia

W trakcie lotu linii SkyWest Airlines z Missouri do Chicago, 8-letnia Sydney Weston nagle poczuła się źle i straciła przytomność. Dziewczynka podróżowała z rodziną na wakacje, kiedy jej stan zdrowia gwałtownie się pogorszył.

Śmierć dziecka na pokładzie SkyWest Airlines

Załoga samolotu natychmiast podjęła decyzję o awaryjnym lądowaniu, aby zapewnić dziecku jak najszybszą pomoc medyczną. Niestety, po wylądowaniu Sydney nie oddychała i nie miała pulsu. Pomimo szybkiej reakcji ratowników i przewiezienia dziewczynki do lokalnego szpitala, lekarze stwierdzili jej zgon.

Linie SkyWest Airlines, na pokładzie których doszło do tej tragedii, zapewniły wsparcie dla rodziny Sydney oraz współpracowały z odpowiednimi służbami w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Źródło: nbcnews.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.