50 PLN zwrotu z bonu turystycznego. Jak zdobyć?

1 sierpnia ruszył rządowy program Polski Bon Turystyczny. Od tego czasu, Polacy masowo płacą voucherem m.in. za usługi hotelarskie. A co jak zamiast 500 zł można by mieć o 50 zł więcej? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy mini poradnik, w którym przedstawiamy, jak zdobyć darmowe 50 zł korzystając z bonu turystycznego.

Zdjęcie: James Wheeler/ Unsplash

Nowy program ma wesprzeć polskie rodziny i pomóc jednocześnie wyjść branży z kryzysu. 500 zł przysługuje każdemu dziecku do 18. roku życia oraz dzieciom niepełnosprawnym, które otrzymują dodatkowe 500 zł (razem 1000 zł). Vouchery mają być przyznawane do 31 marca 2022 r.

Bonem zapłacisz za usługi hotelarskie oraz imprezy turystyczne świadczone na terenie naszego kraju. Z Travelist.pl możesz to zrobić szybko i bezpiecznie, a dodatkowo dostaniesz w prezencie 10% wykorzystanej wartości bonu.

Aby otrzymać darmowe 50 zł należy wykonać dwa proste kroki:

1. Wybierz ofertę z bonem 500 plus (możesz ją znaleźć klikając TUTAJ)

2. Podczas rezerwacji podaj numer swojego bonu, odnajdziesz go w swojej poczcie e-mail w momencie aktywowania na platformie PUE ZUS

Po zakończeniu pobytu dostaniesz 10% wykorzystanej wartości bonu w środkach Travelist. 

Akcja kończy się z dniem wygaśnięcia programu Polski Bon Turystyczny.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.